Ogłoszenie

BONUS TYGODNIA
Bonusem tygodnia jest 500$!

http://www.pokemonrealgame.pun.pl/viewforum.php?id=26 Tutaj znajdują się spisy gymów w poszczególnych państwach jakby ktoś nie zauważył.

#1 2012-09-06 19:14:08

Flutt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-05
Posty: 6
Punktów :   

Test Flutt

Miałem się zgłosić, więc się zgłaszam.

Offline

 

#2 2012-09-07 21:31:22

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Test Flutt

Miałeś się zgłosić tutaj
http://www.pokemonrealgame.pun.pl/viewtopic.php?id=68
Jak to zrobisz zaczniemy test.

Offline

 

#3 2012-09-09 08:51:04

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Test Flutt

Będziesz prowadzić grę mężczyzny imieniem Marek. Marek jest poszukiwaczem przygód. Dwa dni temu przybył do Egiptu zwiedzać tamtejsze tereny. Ma też nadzieję na spotkanie Egipskich pokemonów. Marek znajduje się w hotelu w Kairze. Jego pokemony to Charmeleon i Seviper.

Offline

 

#4 2012-09-09 21:38:07

Flutt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Test Flutt

Hotel w Kairze z pewnością spełniał Twoje oczekiwania. Położony blisko Nilu, dawał przepiękny widok rzeki. Pokój, w którym się znajdowałeś był nie za duży i nie za mały, w sam raz. Dość wygodne łóżko, stoliczek, kilka krzesełek, łazienka oraz telewizor - tak prezentowało się umeblowanie pomieszczenia. Rezydowałeś w pokoju 5B na drugim piętrze. Twoje pokemony, zapewne podobnie jak ty, z niecierpliwością czekały na kolejną przygodę.
- I'm sorry...Can I come in? - zapytał czarnoskóry mężczyzna wchodząc przez drzwi.
Był to niewysoki facet, z wyglądu jak zwykły tutejszy mieszkaniec. Trzymał w ręku jakiś papier. Podszedł i położył go na stole, po czym powiedział:
- This is "Ticket for food". If you want to eat, please go to the dining room.
Po chwili facet wyszedł. Na papierze miałeś wszystkie informacje dotyczące jedzenia, kiedy, gdzie itp.
Choć pewnie i tak najważniejsze dla Ciebie byłoby teraz wyruszyć na kolejną wyprawę pełną przygód.



------------------------------------------------------------
Jeżeli język angielski Ci przeszkadza to sorki. Chciałem tylko bardziej urealnić grę, bo przecież w Egipcie nikt po Polsku by do Ciebie nie mówił xd. I mam nadzieję, że błędów żadnych nie ma. Jeśli masz uwagi mów.

Offline

 

#5 2012-09-10 14:30:48

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Test Flutt

Mam pewną uwagę do tego że piszesz dialogi po angielsku. Ja osobiście rozumiem po angielsku ale są osoby nie znające dobrze tego języka. Rozumiem twój punkt widzenia. Jednak pisz po polsku w dialogach chyba że na przykład twój gracz nie zna jakiegoś języka. Podsumowując lepiej pisz po polsku. Np: pisz tak.
Podszedł do ciebie czarnoskóry mężczyzna i oznajmił ci po angielsku.
-To jest ,,bilet na jedzenie,, jeżeli chcesz coś zjeść, pójdź proszę do jadalni.
W dalszej części będzie wyprawa po za Kair więc staraj się używać Google Earth czy jakiegoś innego programu by wiedzieć gdzie gracz się znajduje i co znajduje się w okolicy. Oczywiście nie musi być wszystko odwzorowane w 100%.
/////////////////
Byłem zadowolony z warunków panujących w hotelu. W moim domu w Polsce mogłem tylko o takich pomarzyć.
-Nie długo będę musiał się stąd wynieść. Parę dni spędzonych w tym hotelu opróżni mój portfel. Pomyślałem. Spojrzałem następnie na moje pokemony, uśmiechnąłem się do nich po czym schowałem je do pokeballi. Moim następnych ruchem było spakowanie wszystkich rzeczy do plecaka. Upewniłem się czy mam jakieś pokeballe, coś do jedzenia i mapę.

Offline

 

#6 2012-09-10 14:57:21

Flutt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Test Flutt

Widać było, że pokemony są bardzo podekscytowane nową przygodą. W plecaku znalazło się wszystko to, czego mógłbyś potrzebować. Słońce grzało bardzo mocno, więc lepiej byłoby na wyprawę nie brać długich, czy grubych koszul lub spodni, tylko krótkie, przewiewne ciuchy.


-------------------------------------------
Dobrze, opisy będę pisał po polsku. Wybacz, że odpis jest krótki, ale postawiłeś mnie w dość martwym punkcie.

Offline

 

#7 2012-09-10 19:43:56

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Test Flutt

Jest zasada że odpis musi mieć minimum 3 zdania więc jeżeli twój post będzie miał 3 i wzwyż nikt ci za to głowy nie urwie. ;D
///////////////
Czułem że jestem gotowy. Miałem nadzieję że znajdę jakieś ciekawe miejsce lub fajnego pokemona. Postawiłem plecak na ziemi. Szybko ubrałem się w luźne ubranie dopasowane do tutejszego klimatu. Następnie spojrzałem przez okno. Chciałem raz jeszcze podziwiać to miasto. W parę chwil plecak znalazł się na moich plecach a pokój w hotelu został sam. Postanowiłem szybko opuścić hotel. Po wyjściu udałem się poboczem do wyjścia z miasta. Szansa że spotkam jakiegoś pokemona w mieście jest niska, chociaż....

Offline

 

#8 2012-09-10 20:06:25

Flutt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Test Flutt

Twój pokój został pusty, a ty kierowałeś się w stronę pobocza. Dookoła stały różne stragany, jak widać była to dzielnica targowa. Do wyjścia z miasta zostało już z 400 metrów, a ktoś obok zachęcał każdego przechodnia do kupna jego towaru. Na niebie widać było jak właśnie przelatuje stado Wingulli. Droga, którą szedłeś nie wyróżniała się niczym specjalnym, była taka jak reszta w Kairze. Niestety, dzikich pokemonów nie udało Ci się spotkać. Opuściłeś już granicę miasta, a słońce nie miało zamiaru przestać parzyć. Temperatura była bardzo wysoka. Zauważyłeś jednak, że w oddali widać jakiegoś Pokemona. Nie mogłeś dokładnie go opisać, ale mogłeś wywnioskować, że nie było małe.

Offline

 

#9 2012-09-10 21:04:35

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Test Flutt

Byłem zadowolony że opuszczam już miasto. Jednocześnie byłem niezadowolony z gorąca panującego tutaj. Mimo wszelkim przeciwnościom podszedłem do pokemona. Wyjąłem mój pokedex i zdexowałem tego pokemona. W międzyczasie wyjąłem też Sevipera z pokeballa. Gdy stworek opuścił już ballkę oznajmiłem mu.
-Sevi, ty będzie walczył, nie zawiedź mnie!

Offline

 

#10 2012-09-11 16:59:53

Flutt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Test Flutt

Kiedy podszedłeś do Pokemona, ten popatrzył na Ciebie i widać było, że jest gotowy do walki. Wyjąłeś swój Pokedex, a ten zeskanował pokemona.

Krokorok
http://www.pokemonelite2000.com/wp-content/uploads/2011/03/552.gif

Pokemon pustynny krokodyl.
Żyją w grupach po kilka osobników. Membrany tego Pokemona chronią jego oczy przed burzą piaskową.


Piasek, na którym stałeś był bardzo gorący. Tutejszy klimat dawał się we znaki, gdyż temperatura była bardzo wysoka. Ty, jako poszukiwacz przygód z pewnością byłeś przygotowany na takie warunki. Seviper wyszedł z Poke Balla i również palił się do walki. Krokorok nie czekając na nic ruszył na Seviper chcąc go zaatakować.


-----------------------------------------------------------------------------------------
Dobra, teraz ma być walka. I tu moje pytanie, czy będzie to wyglądało tak, że jest pasek życia, poziom itd? Czy może walka będzie bardziej rzeczywista...Bo osobiście wolałbym walkę trochę ciekawszą nic np: Użyj Tackle, odebrałeś 20 % HP, używa Growl - Twój atak spada. Flamethrower - spudłowałeś. To jak?

Offline

 

#11 2012-09-11 22:09:16

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Test Flutt

Ty jesteś MG, ty prowadzisz walkę jak chcesz. Oczywiście należy podać ile hp zostało pokemonowi.  Należy też pamiętać np: że ataki typu woda są skuteczne na ogniste itp. Jeszcze jedno, przy skanie podawaj jeszcze poziom i ew. ataki. To takie podstawowe informacje.
/////////////////
Dowiedziawszy się że wrogi pokemon szarżuje na mojego podopiecznego bez chwili namysłu nakazałem.
-Seviper, unik szybko! Po ty słowach zdexowałem Sevipera by przypomnieć sobie jakie ciosy on posiada. Byłem pewien że ta walka będzie trudna. A do tego jeszcze te warunki...

Offline

 

Toplisty
Największy ranking gier przez www w Polsce! Gry w przeglądarce

Buttony

Administracja
Administratorzy:

Torto Will

Stopka i PunPortal by Will ˆ

Stworzyciele forum:
Torto

Newsy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-gtf.pun.pl www.l2pl.pun.pl www.aplikanciopole.pun.pl www.gra-megaman.pun.pl www.navigator.pun.pl