Ogłoszenie

BONUS TYGODNIA
Bonusem tygodnia jest 500$!

http://www.pokemonrealgame.pun.pl/viewforum.php?id=26 Tutaj znajdują się spisy gymów w poszczególnych państwach jakby ktoś nie zauważył.

#1 2012-08-11 21:55:58

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Gra Marque

Obudził cię miejski szum. Warkoty samochodów i inne takie. Wstałaś i się rozbudziłaś. Spojrzawszy na zegarek dowiedziałaś się że już 10 po 7 a na 10:30 jest zakończenie roku w Liceum. Twój pokój nie był duży. Łóżko, biurko a na nim komputer. Parę szafek i stolik a na nim plecak a z niego wystawał pokeball z twoim najlepszym pokemonem Ponytą.

Offline

 

#2 2012-08-11 22:04:32

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Gra Marque

Jak zwykle poleżałam jeszcze pięć minut, nim stwierdziłam, że pora wstać. A potem jeszcze pięć. I drugie, pięć, bo przecież po drugim... Niech będzie, trzecie. Ale tak byłoby nieparzyście, więc jeszcze pięć, tylko pięć i wstanę... Otworzyłam oczy po raz kolejny, zamrugałam, a na zegarku z 7 zrobiła mi się 8:30! Zajęczałam nad własnym lenistwem i wygramoliłam się pospiesznie spod kołdry, oczywiście zapominając o pościeleniu łóżka. Przetarłam oczy, ziewnęłam, podeszłam do lustra i przyjrzałam się swojej porannej twarzy. Westchnęłam i poszłam pod prysznic. Oczywiście po kąpieli musiałam się cała wysuszyć, w tym włosy, co zajęło trochę czasu, ubrać porządnie i dopiero byłam gotowa... żeby zejść na śniadanie. Oo, Hania bez śniadania ani rusz! Złapałam plecak ze wszystkim, co potrzebne (tak tak, wyjątkowo spakowałam się dzień wcześniej), w tym z pokeballem i przeszłam do kuchni, po drodze wygładzając jeszcze czarne bryczesy i poprawiając kołnierzyk białej bluzki, którą miałam zamiar zmienić tak szybko, jak to tylko możliwe.
-Mamoo? - zawołałam z nadzieją, że moja kochana rodzicielka krząta się już w kuchni i przygotowuje mi śniadanie.

Offline

 

#3 2012-08-11 22:19:38

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Gra Marque

Ogarnięta, przyszykowana i wesoła weszłaś do kuchni. Na zegarku była godzina 9:01. Mama tak jak przypuszczałaś znajdowała się w kuchni.
-Córciu, dziś zrobiłam ci zapiekankę z mikrofalówki bo trochę zaspałam. Ale myślę że będzie ci smakować. Oznajmiła mama po czym wskazała na stół. Na nim znajdowała się ładnie pachnąca zapiekanka.

Offline

 

#4 2012-08-11 22:22:39

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Gra Marque

-Dzięki mamuś. - powiedziałam, podchodząc do niej i przytulając ją krótko. Potem zaraz usiadłam przy stole i zabrałam się za zapiekankę. Z mikrofalówki czy nie, była ciepła, smaczna i pełna mięsa oraz sera - Haniowych przysmaków. Wsunęłam ją w dosłownie kilka minut a potem popiłam sokiem malinowym i już byłam gotowa by wychodzić. Założyłam wygodne buty i wyszłam na dwór, przed blok.

Offline

 

#5 2012-08-11 22:28:56

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Gra Marque

-Nie ma za co Haniu. Odpowiedziała Mama po czym wręczyła ci parę złotych na ,,bułkę,,. Następnie zajęłaś się jedzeniem pysznej zapiekanki. Po wyjściu z bloku poczułaś te poranne powietrze. Do Liceum jest paręset metrów drogi więc to kilka minut marszu.

Offline

 

#6 2012-08-11 22:35:37

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Gra Marque

Gdy tylko wyszłam na dwór, wyjęłam pokeball z plecaka i wypuściłam moją Ponytę, jak co rano z resztą, odkąd ją dostałam. Pogłaskałam ją na powitanie po pyszczku i ucałowałam jej miękkie chrapy, a ona zarżała wesoło w odpowiedzi.
-Jak tam Iskierko, wyspałaś się? - zapytałam, pieszcząc ją tym razem za uchem, tam gdzie lubiła najbardziej.

Offline

 

#7 2012-08-11 22:52:38

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Gra Marque

Ponyta wyszła uradowana z balla. Pokemon koń lubił podróżować koło ciebie. Gdy pogłaskałaś ponytę ona radośnie parsknęła. Iskierka zawsze gdy ją pieściłaś za uchem siadała na ziemi i wesoło parskała. Jednego z przechodniów zaciekawił twój pokemon.
-Cześć, to twoja Ponyta? Może miałabyś chęć stoczyć walkę z moim Charmanderem? Zapytał cię nieznajomy chłopak jednak po chwili nie był już nieznajomy ponieważ się przedstawił.
-Nazywam się Patryk, mieszkasz tu? Zapytał.

Offline

 

#8 2012-08-12 07:45:04

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Gra Marque

-Moja kochana. - powiedziałam, przytulając ją i nie przejmując się mnóstwem ludzi i pokemonów na ulicach. Taka już była specyfika Warszawy, a ja mieszkałam tu od urodzenia i byłam do tego bardzo przyzwyczajona. Tymczasem wpadł mi do głowy pewien pomysł. Wyjęłam moj nowiutki pokedex i zeskanowałam nim Iskierkę, ciekawa, co takiego mi powie o moim kochanym pokemonie.
Tymczasem podszedł Patryk więc i ja się przywitałam:
-Hania. - przedstawiłam się, podając mu rękę. -Mieszkam w tym bloku - dodałam, wskazując budynek głową

Offline

 

#9 2012-08-12 10:34:40

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Gra Marque

http://cdn.bulbagarden.net/upload/b/bf/Spr_5b_077.png
Ponyta
Płeć: Samiczka
Charakter: Wierna. Lubi dalekie podróże pieszo. Jest bardzo związana ze swoją trenerką i jest gotowa zrobić dla niej wszystko. Lubi się bawić.
Poziom: 5
Ataki: Tackle, growl, tail whip.

Ponyta wstała. Zbliżyła się do ciebie. Ty w tym czasie przywitałaś się z Patrykiem który zapytał.
-Stoczymy pojedynek? Mój Charmander na twoją Ponytę? Co ty na to? Zapytał chłopak.

Offline

 

#10 2012-08-12 13:51:15

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Gra Marque

-W porządku! - odpowiedziałam z zapałem. -Ale moż lepiej tam, niż tu na ulicy. - dodałam, wskazując ręką pobliski skwerek. Przeszliśmy tam, na trawnik otoczony drzewami.
-Dobrze, dalej Iskra! - powiedziałam, a Ponyta ustawiła się przede mną i grzebnęła nogą w  ziemi gotowa do walki.

Offline

 

#11 2012-08-12 13:55:11

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Gra Marque

-Dobrze, niech tak będzie. Powiedział Patryk. Wypuścił z balla Charmandera a następnie zaczął mu coś wyjaśniać. Po chwili stanęliście naprzeciw siebie. Pokemony również stanęły naprzeciwko siebie. Trener Charmandera zaczął.
-Dobrze charmander, zasyp ponytę serią scratchów! Rozkazał Patryk.

Offline

 

#12 2012-08-12 14:04:11

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Gra Marque

-Iskra unik! Wykorzystaj swoją szybkość i zmyl go, a potem zaatakuj tackle'm! - zawołałam w odpowiedzi na jego ataki.
-Wyskocz w górę i zaatakuj tacklem wzmocnionym przez impet spadania! - poinstruowałam moją ponytę.

Offline

 

#13 2012-08-12 14:07:55

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Gra Marque

Pokemon koń zwinnie uniknął ciosu Charmandera przeskakując nad a następnie od tyłu atakując Tacklem.
-Charamander, jeszcze raz Scratch! Wrzasnął trener. Ponyta widząc że udało jej się wykonać polecenie trenerki była zadowolona.

Charmander: 86%
Ponyta: 100%

Offline

 

#14 2012-08-12 14:20:05

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Gra Marque

-Brawo Iskra! Nie daj się zaskoczyć, powtórz wyskok i atakuj kopytami!- zawołałam, zadowolona z pokemona i coraz bardziej podelscytowana walką.

Offline

 

#15 2012-08-12 14:24:16

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Gra Marque

Ponyta próbowała powtórzyć wyskok i tackle jednak tym razem Charmander nie dał się zaskoczyć i trafił scratchem w pokemona konia.
-Brawo Charmander, tak trzymać! Krzyknął trener po czym ponownie rozkazał atakować Scratchem.

Charmander: 86%
Ponyta; 86%

Offline

 

Toplisty
Największy ranking gier przez www w Polsce! Gry w przeglądarce

Buttony

Administracja
Administratorzy:

Torto Will

Stopka i PunPortal by Will ˆ

Stworzyciele forum:
Torto

Newsy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saas.pun.pl www.polskipopserver.pun.pl www.ratujmyafryke.pun.pl www.wnoz.pun.pl www.sznauceromaniak.pun.pl