Ogłoszenie

BONUS TYGODNIA
Bonusem tygodnia jest 500$!

http://www.pokemonrealgame.pun.pl/viewforum.php?id=26 Tutaj znajdują się spisy gymów w poszczególnych państwach jakby ktoś nie zauważył.

#1 2012-08-11 22:26:13

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Test Marque

Witam. Nazywam się William Chamberlain i postanowiłem wyruszyć dziś za miasto w celu potrenowania mojego Psyducka. Mieszkam w St Ives.
PS: Używaj Google Earth np: żeby wiedzieć co znajduje się w okolicy i żeby mniej więcej wiedzieć gdzie znajduję się postać gracza.
//////////////////
Zaczynajmy.

Offline

 

#2 2012-08-11 22:33:47

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Test Marque

To był dobry dzień na trening, a już zwłaszcza wodnego pokemona. Słońce wysoko stało na niebie, jako że było już trochę po południu. Temperatura jak na ten południowy zakątek Wielkiej Brytanii wysoka, całe 23 stopnie, więc długie spodnie i kurtki spokojnie można było zostawić w domu. Jasne niebo z zaledwie kilkoma chmurkami. Nic więc dziwnego, że najlepszym miejscem na trening wydawała się pobliska plaża, oddalona od twojego domu o ledwie kilkaset metrów. Zapewne będzie dziś można na niej spotkać wielu trenerów ze swoimi pokemonami, korzystających z uroków pogody.

Ostatnio edytowany przez Marque (2012-08-11 22:42:34)

Offline

 

#3 2012-08-11 22:48:59

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Test Marque

Postanowiłem dzisiaj ubrać mój ulubiony biały t-shirt, i krótkie czarne spodnie. Do tego sandały i możemy wyruszać na pobliską plażę. Wziąłem mój plecak, zarzuciłem na szyję. Z jego zawartości wyciągnąłem pokeball z Psyduckiem następnie szybko go wypuściłem.
-Cześć mały. Powiedziałem do niego. Często mówiłem do niego mały sam nie wiem czemu. Wziąłem pokemon kaczkę na ręce a następnie wyszedłem z domu.
-Drogę na plażę powinienem pokonać w kilka maksymalnie kilkanaście minut więc do dzieła. Pomyślałem po czym wyruszyłem na plaże w St.Ives.

Offline

 

#4 2012-08-12 13:59:51

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Test Marque

Pokemon przywitał cię wesołym "syyyyduck" i chętnie dał się wziąć na ręce. Wyszedłeś z domu i ruszyłeś na plażę mając do wyboru dwie drogi, po pierwszym, asfaltowym odcinku. Mogłeś pójść dłuższą trasą po chodniku i nagrzanym betonie ulic, alb skrócić sobie drogę przez działkę złośliwego sąsiada. Starszy pan praktycznie wcale nie używał niewielkiego spłachetka terenu, który odgradzał Twój dom od najkrótszej ścieżki na plażę, ale za to gonił i szczuł swoimi houndoor'ami każdego, kogo zobaczył na swojej działce. Powiał lekki witerek, a sąsiada nie było widać nigdzie w pobliżu....

Offline

 

#5 2012-08-12 14:02:27

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Test Marque

-Wolę nie ryzykować.Pomyślałem po czym rozpocząłem nieprzyjemny marsz po nagrzanym betonie. Starałem się nie myśleć o trudzie drogi tylko o tym co już będę robić na plaży.
-Wiesz Psyduck. Dzisiaj trochę potrenujemy, może coś złapiemy. Co ty na to? Powiedziałem.

Offline

 

#6 2012-08-12 14:16:37

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Test Marque

Minęło kilkanaście minut, nim doszedłeś na plażę i od aktywnego marszu zachciało ci się pić. Tymczasem, gdy tylko dotknąłeś stopami piasku, dostrzegła cię twoja koleżanka z osiedla, Kate.
-Bill! - zawołała cię, biegnąc w twoją stronę ze swoim zigzagoonem u boku. -Cześć, przyszedłeś potrenować? - zapytała, mrugając do Ciebie wesoło bo było to praktycznie pytanie retoryczne. Dookoła was na plaży biegało i walczyło wielu trenerów z waszego miasteczka, a nawet kilku obcych, w tym zwracająca uwagę wszystkich blondwłosa dziewczyna z pokemonem smokiem - fraxure.

Offline

 

#7 2012-08-12 14:19:27

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Test Marque

Witam. Nazywam się William Chamberlain i p... Więcej nie muszę mówić.
////////////////////////
-O cześć Kate. Miło mi cię widzieć. No oczywiście że będziemy trenować. Dla Psyducka przyda się trochę ruchu. Powiedziałem. Po chwili jednak kontynuowałem.
-Twój zizgzagoon wygląda na silnego. Może stoczymy walkę treningową?

Offline

 

#8 2012-08-12 14:34:25

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Test Marque

Angielskie imię William ma formę skróconą, zdrobnieniową Bill. Brzmi to faktycznie nielogicznie, ale tak właśnie jest, możesz sprawdzić
//////////////////////////////
-Jasne! - ucieszyła się dziewczyna, kiwając głową i cofając kilka kroków na swoją pozycję.
-Dalej Ziggy! - zawołała a jej pokemon posłusznie wyskoczył przed nią, gotowy do walki. Wyglądał na naprawdę silnego, kto wie, może już niedługo miał ewoluować? Psyduck jednak najwyraźniej się tym nie przejmował i chciał walczyć.

Offline

 

#9 2012-08-12 14:52:58

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Test Marque

LoL. No dobra zaufam ci.
///////////////////////
-Psyduck wybieram cię do walki. Postanowiłem zdexować Psyducka przed wydaniem polecenia. Musiałem wiedzieć jakie ciosy posiada mój podopieczny. Wiedziałem też że Zigzagoon jest silny więc potrzebne będzie trochę sprytu.

Offline

 

#10 2012-08-13 17:33:39

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Test Marque

http://cdn.bulbagarden.net/upload/3/39/Spr_5b_054.png
Info Pokedexa: Psyduck, pokemon kaczka. Cierpi na ciągłe migreny przez co cały czas trzyma się za głowę.
Gdy ból głowy staje się nie do zniesienia, Psyduck nabiera silnych zdolności psychicznych.
Płeć: Samiec
Typ: Wodny
Poziom: 9
Ataki: Water Sport, Scratch, Tail Whip, Water Gun
Charakter:Wytrwały i oddany swojemu trenerowi. Mimo bólu głowy chętnie staje do walki i stara się wykonywać polecenia trenera. Poza walkami uwielbia spać.



-Jesteś gotowy? - zapytała Kate z uśmiechem, czekając aż zeskanujesz swojego pokemona. Wiedziała, że ma przewagę, i że Ty nie masz doświadczenia w walkach pokemon więc dodała:
-Możesz zacząć i zaatakować jako pierwszy.

Offline

 

#11 2012-08-13 18:25:52

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Test Marque

-Dziękuje bardzo. Podziękowałem po czym przeszedłem do wydawania poleceń.
-Psyduck, użyj Water Sport a następnie ciskaj w Zigzagoona seriami Water Guna. Próbuj unikać jego ciosów i kontrować scratchem. Rozkazałem. Miałem nadzieję że Psyduck sobie poradzi.

Offline

 

#12 2012-08-13 18:50:06

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Test Marque

-Ziggy, Headbutt, już! Rozpędzając się wymiń jego ataki! - zawołała Kate.
Water Sport nie przyniósł żadnego efektu. Zigzagoon wykonał polecenie dziewczyny, jednak trafił w niego pierwszy z Water Gunów Psyducka, co go spowolniło. Trafił Psyducka Headbuttem ale ze zmniejszoną siłą.

Psyduck: 78%
Zigzagoon: 85%

Offline

 

#13 2012-08-13 18:56:58

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Test Marque

Wydaje mi się że water sport podnosi siłę ataków wodnych? Czyż nie?
////////////
Psyduck nie dawaj się tak łatwo. Strzelaj seriami Water Gunów w Zigzagoona jednak po każdej wystrzelonej wodzie zmieniaj miejsce w którym stoisz! Powiedziałem. Wiedziałem że Ziggy jest silniejszy jednak jeżeliby nie dopuścić by zigzagoon się zbliżył to by było dobrze.

Offline

 

#14 2012-08-14 14:50:50

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Test Marque

Nie, water sport obniża obrażenia zadawane przez ataki ogniste. Sprawdzałam
/////////////////

Psyduck dzielnie wykonał twoje polecenie. Zaczął strzelać wodnymi pociskami w Zigzagoona, przeskakując z miejsca na miejsce. Aż sam byłeś zaskoczony jego prędkością. Co więcej, wszystkie jego ataki trafiały! Twój pokemon był ci oddany i naprawdę chciał walczyć. Kate zaś zacisnęła zęby, widząc jak kolejne wodne ataki trafiają Ziggiego.
-Dalej Ziggy, unikaj! A potem atak głową! - zawołała. Jej pokemon, choć już słaby i zmęczony, uniknął ostatnich Water Gun'ów i trafił Psyducka.

Psyduck: 60%
Zigzagoon: 49%

Offline

 

#15 2012-08-14 15:04:58

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Test Marque

- Ok Psyduck, stój w miejscu a jak Zigzagoon nadbiegnie wyskocz w górę i zaserwuj mu mocny nieprzerywany Water Gun! Krzyknąłem. Widziałem tą niepewną minę Kate która chyba zaczyna się powoli martwić o wynik tej walki.

Offline

 

Toplisty
Największy ranking gier przez www w Polsce! Gry w przeglądarce

Buttony

Administracja
Administratorzy:

Torto Will

Stopka i PunPortal by Will ˆ

Stworzyciele forum:
Torto

Newsy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zjednoczonekregi.pun.pl www.malgorzataostrowska.pun.pl www.unbeatenonyks.pun.pl www.boxserwis.pun.pl www.voodooguild.pun.pl