Ogłoszenie

BONUS TYGODNIA
Bonusem tygodnia jest 500$!

http://www.pokemonrealgame.pun.pl/viewforum.php?id=26 Tutaj znajdują się spisy gymów w poszczególnych państwach jakby ktoś nie zauważył.

#16 2012-08-12 14:37:57

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Gra Marque

-Teraz, uderz tylnymi nogami, póki jest za tobą!- zawołałam szybko, by wykorzystać okazję jaka się nadarzyła. Tylne nogi ponyty były bardzo silne i cios nimi mógł powalić niejednego przeciwnika.

Offline

 

#17 2012-08-12 14:49:11

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Gra Marque

Tego Charmander nie przemyślał. Uderzenie z kopyta przewaliło pokemona jaszczurkę na ziemie co spowodowało że Ponyta nabrała dużej przewagi. Niespodziewanie Patryk zawrócił swojego pokemona i podziękował za walkę.
-Dzięki za walkę. Nie chcę przemęczać mojego pokemona, cały dzień przed nami. Póki co na razie. Powiedział chłopak po czym odszedł. Ponyta podeszła do ciebie i zaczęła się do ciebie tulić.

Ponyta +45% do poziomu

Offline

 

#18 2012-08-12 17:53:57

Marque

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Gra Marque

Kiwnęłam głową, rozumiejąc jego decyzję, chociaż sama pewnie walczyłabym do końca. Lubiłam walki i nie dawałam łatwo za wygraną.
-Do następnego razu! - Pożegnałam Patryka, a potem zwróciłam się do Iskry. Objęłam ją za szyję i przytuliłam mocno.
-Brawo Iskierko!! Byłaś wspaniała, ba, byłaś tak świetna, że trener charmandera wolał go wycofać, niż dać się pokonać! - pochwaliłam ją, drapiąc za uszkami i głaszcząc. Byłam z niej taka dumna! A także zadowolona,że moja taktyka okazała się skuteczna.
Tymczasem czas leciał, robiło się późno i zawisła nade mną prawdziwa groźba spóźnienia się do szkoły.
-Masz jeszcze siły malutka? - zapytałam Iskrę, spoglądając na zegarek.

Offline

 

#19 2012-08-12 20:26:08

Torto

Administrator

3045689
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 900
Punktów :   

Re: Gra Marque

Była godzina 9:22. Wszystko to nie trwało długo. Iskierka zaparskała radośnie po czym zaczęła krążyć wokoło ciebie. Widziałaś jak coraz więcej ludzi pojawia się na ulicach. Jak coraz więcej samochodów pojawiło się na ulicach i wrzawa miejska z minuty na minutę robiła się coraz większa.

Offline

 

Toplisty
Największy ranking gier przez www w Polsce! Gry w przeglądarce

Buttony

Administracja
Administratorzy:

Torto Will

Stopka i PunPortal by Will ˆ

Stworzyciele forum:
Torto

Newsy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czekamynagofry.pun.pl www.kotycienia.pun.pl www.kkk.pun.pl www.filozofiauo.pun.pl www.devilz-shaiya.pun.pl